Modne firany do łazienki

Modne firany do łazienki

Jeśli tylko mamy to szczęście, że w naszej łazience znajduje się okno powinniśmy dobrze przemyśleć sposób jego aranżacji. Skoro już jesteśmy posiadaczami łazienki oświetlonej w ciągu dnia światłem słonecznym, warto, by do wnętrza rzeczywiście wpadało jak najwięcej promieni. Z drugiej strony, musimy pomyśleć o swojej prywatności. Dobrze, by w oknie zawisł kawałek ozdobnego materiału, który uchroni nas przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów oraz przechodniów, a jednocześnie będzie piękną dekoracją pomieszczenia. Oczywiście pod uwagę należy przy tym wziąć ogólną stylistykę wnętrza. Podpowiadamy, jak dopasować modne firanki do łazienki.

Modne firanki do łazienki minimalistycznej

Wiele osób wprost pokochało styl minimalistyczny, którego znakami rozpoznawczymi są proste formy, uniwersalne kolory, designerskie dodatki. Wnętrza inspirowane minimalizmem, wliczając w to oczywiście łazienki powinny więc być, jasne, przestronne. Należy jednak postawić na wysokiej jakości, trwałe powierzchnie i materiały. I tak też wybierając modne firanki do łazienki nowoczesnej, minimalistycznej warto brać pod uwagę modele zasłaniające całą powierzchnię okna. W tym przypadku sprawdzą się tak delikatne materiały, jak bawełna oraz woal, szczególnie w jasnych kolorach typu biel, écru, beż. Firanki takie przysłonią widok z zewnątrz, a jednocześnie będą przepuszczać sporo światła dziennego. Wobec tego, modne firanki do łazienki minimalistycznej powinny być proste, delikatnie marszczone lub wcale, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przy tym dawać designerski efekt.

Modne firanki do łazienki w stylu nowojorskiej klasyki

Moda ma różne oblicza. W dzisiejszych czasach, gdy wybierać możemy spośród rozmaitych stylów, właściwie ciężko ocenić co jest modne, a co nie. Po prostu dla każdego stylu modne będzie co innego. Podczas, gdy modne firanki do łazienki minimalistycznej to te, uszyte z bawełny lub organzy, zakrywające całe okno, marszczone delikatnie lub wcale, do wnętrza w stylu nowojorskim zdecydowanie lepiej sprawdzają się bogato zdobione modele. W tym przypadku warto postawić na dekoracyjne firany z muślinu wykończone złotą lub srebrną nicią. Tu jak najbardziej wskazane są zdecydowane marszczenia i fantazyjne upięcia. Do modnych firanek do łazienki w stylu glamour zaliczamy również lambrekiny.