Firany do salonu z gipiurą

Firany do salonu z gipiurą

W dzisiejszych czasach salony firan oferują rozmaite modele dystrybuowanych przez siebie produktów. Wybierać można nie tylko spośród przeróżnych materiałów (woal, tiul, organza, żakard), rozmiarów (firany gotowe lub szyte na wymiar), ale także wielu dodatkowych elementów dekoracyjnych. Pośród nich znajdziemy m.in. gipiurę, która choć do niedawna kojarzona z firanami zdobiącymi okna babć i cioć w podeszłym wieku, dziś wraca na salony w wielkim stylu. Doszyta w odpowiednim miejscu, właściwie dopasowana do tkaniny całej firany oraz przedstawiająca ładny wzór wprowadza odrobinę elegancji i oryginalności. W związku z tym, firany z gipiurą niewątpliwie warto zastosować w pokoju dziennym, który powinien być najbardziej reprezentacyjnym miejscem w każdym domu.

Firany z gipiurą

Firany z gipiurą to stylowy dodatek do niemal każdego salonu. W zależności od wzoru koronki może być ona zarówno elegancką, klasyczną ozdobą, jak i oryginalną, wprowadzającą ciekawy, nieco zaskakujący element. Warto mieć na uwadze, że prawidłowo dopasowane firany z gipiurą doskonale odnajdują się nie tylko we wnętrzach zaaranżowanych w zgodzie z klasyczną estetyką, ale również w pokojach dziennych urządzonych w stylu retro, skandynawskim, nowojorskim czy też rustykalnym.

Firany gotowe z gipiurą

W profesjonalnych salonach zajmujących się wytwarzaniem i sprzedażą tekstyliów okiennych znajdziemy bardzo dużo rozmaitych firan do salonu z gipiurą, a pośród nich zarówno te gotowe do zawieszenia, jak i modele na tzw. metry. Pierwsze z wymienionych, czyli firany gotowe z gipiurą to egzemplarze w sam raz do pokojów, w których okna są standardowych rozmiarów. O to, czy znajdziemy takie, które nam się spodobają akurat nie musimy się martwić. W dzisiejszych czasach uznani producenci tekstyliów dają nam naprawdę ogromny wybór. A nawet jeśli nic nie przypadnie nam do gustu, mamy alternatywę – firany z gipiurą na metry.

Firany z gipiurą na metry

Jak już zostało wspomniane producenci firan dają nam niemały wybór. Nawet jeśli w salonie mamy okna niestandardowych rozmiarów, w związku z czym trudno nam dopasować do nich odpowiednie firany gotowe z gipiurą, wystarczy przejrzeć ofertę modeli sprzedawanych na metry. Bez względu na to czy w naszym pokoju dziennym zostały zainstalowane wysokie i szerokie drzwi balkonowe, okna w wykuszu, narożne bądź inne mamy możliwość zakupu firan z gipiurą na metry.